DEVA’dan Kan Bağışı Kampanyası


Kızılay Haftası münasebetiyle Kan Bağışı Kampanyası düzenleyen DEVA Partisi, kan bekleyen çok sayıdaki vatandaşa umut oldu.

DEVA Partisi, Genel Merkez Kadın Politikaları, Gençlik Politikaları, Sağlık Politikaları proje planlaması ve Halkla İlişkiler Başkanlığı organizasyonu desteğiyle kan bağışı kampanyası düzenlendi. Türkiye’nin birçok şehrinde eş zamanlı olarak düzenlenen kan bağışı kampanyası kapsamında, çok sayıda DEVA gönüllüsü kan verdi. Bu kapsamda DEVA Partisi Torbalı İlçe Başkanı Serdar Havsut ve parti üyeleri de Kızılay aracında kan bağışında bulundu. Amaçlarının düzenledikleri kampanya ile rahatsızlıkları sebebiyle kan ihtiyacı olan çok sayıda vatandaşa destek ve umut olmak olduğunu belirten Başkan Havsut, herkesi düzenli olarak kan bağışına davet etti.

KAN VER DEVA OL

“Kan ver deva ol” diyerek yola çıktıklarını da kaydeden Havsut, “Kan bağışında bulunmanın pandemi sürecinde de ne kadar önemli olduğuna tekrar şahit olduk. Bu önemli süreçte bir kere daha kan bağışına katkıda bulunan ekiplerimize ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Unutulmamalıdır ki kan sürekli bir ihtiyaçtır” dedi.

0 Paylaşımlar

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.