İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’na Başkan Seçildi

İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nda yeniden güvenoyu alarak başkanlığa seçilen Celil Anık, tüm taksici esnafına teşekkür etti.

Anık, “Tüm Türkiye’ye hem teknolojimiz hem de taksici esnafımız olarak örnek olmaya devam edeceğiz. Hizmet bayrağını bir basamak yukarıya taşıyacağız. Küresel firma ve benzerleri İzmir’in kıyısından bile geçmeyi düşünmeyecekler” dedi.
Mevcut başkan olarak girdiği seçimden yeniden başkan olarak çıkan Anık, kendisine oy veren veya vermeyen diye ayırmayarak tüm esnafı kucaklama sözü verdi. Gaziemir fuar alanı D blokta 15 farklı sandıkta gerçekleştirilen oylama sonucu Anık, kendisine oy vermeyen esnafa da 7/24 odanın kapısının açık olduğunu, birlik ve beraberlik içerisinde önümüzdeki dönemi geçirmek istediğini ifade ederek, “Tüm esnafımıza eşit mesafedeyiz” vurgusu yaptı.

BÜYÜK PROJELER KÜÇÜK DÜŞÜNCELERLE YAPILMAZ”*

Başkan Anık yaptığı açıklamasında, “Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar tüm esnafımıza eşit mesafede durduk ve bu şekilde odamızı yönetmeye de devam edeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Seçim bir yarıştı, geldi ve geçti. Esnafımız bize güvendi yola devam edin kararı verdi. Maalesef koronavirüs salgını nedeniyle pek çok sayıda esnafımız ya Covid-19 oldu ya da temaslı olması sebebiyle oy vermeye gelemedi. Esnafımız birçok yalana, iftiraya çirkin sözlere rağmen büyük projelerin küçük düşüncelerle yapılamayacağını gösterdi. Oy vermeye gelenlerden de gelemeyenlerden de Allah razı olsun. Tüm esnafımız haklarını helal etsinler. Katılımın düşük olmasına rağmen esnafımızın bize yola devam edin demesi işimizi daha da hevesle azimle yapmamızı sağlayacaktır” dedi.

0 Paylaşımlar

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir